משרד עורכי דין יורם גולדברג

 

יצירת קשר
 נושא הפניה:
 שם מלא:
 דואל:
 טלפון:
 פרטי פניה:
מידע משפטי
סיפורי הצלחה!
הרווחתם - כך הצליחו תושבים בהוד השרון להפחית היטל השבחה שנדרשו לשלם על נכס שבבעלותם, וחסכו לעצמם עשרות אלפי שקלים.

הסכם ממון

משרדינו מתמחה בביצוע הסכם ממון לבני זוג לפני נישואין, וכן ביצוע הסכם ממון לבני זוג לאחר נישואין.

למשרדינו ניסיון רב שנים בייעוץ ועריכת הסכמי ממון. הטיפול במשרדינו בנושא מתבצע ע"י עורכת דין גלית גולדברג – מומחית בתחום – בעלת ידע פרקטי וניסיון רב של שנים בתחום הסכמי ממון.

הטיפול המשפטי של משרדינו כולל : ישיבה בין בני הזוג מול עורכת הדין המומחית בתחום הסכמי ממון, עריכתם של ההסכמים, אישור הסכם ממון ע"י בית משפט, אישור הסכם ממון ע"י נוטריון במשרדינו.

בהסכם ממון אנו מתייחסים, בין השאר, לנושאים הבאים : הסדרת נושא הרכוש שקיים לכל צד מלפני הנישואין, קביעת הרכוש המשותף, חלוקת רכוש בין בני הזוג במקרה של גירושין, הסדרת נושא ילדים ועוד.

>> לקבלת טיפול משפטי: התקשרו עכשיו 09-7406848 או לחצו: טיפול משפטי

הסכם ממון - מידע נוסף

הסכם ממון הוא חוזה הנערך בכתב בין בני זוג אשר בא להסדיר את מערכת היחסים הממוניים והרכושיים ביניהם. הסכם ממון בא להגן על בני הזוג במקרה של פרידה וגירושין, ולמנוע סכסוך עתידי ומחלוקות אפשריות.

אין זה אומר שבני הזוג העורכים הסכם ממון עתידים להיפרד ואו להתגרש, אלא שבני הזוג נוהגים באופן מושכל היה וחלילה יחליטו להיפרד.

הסכם הממון, מסדיר את ענייני חלוקת הרכוש, משמורת הילדים, עתיד הרכוש שקיים לכל אחד מבני הזוג מלפני קשר הנישואין. כמו כן הסכם ממון מסדיר את עתיד הרכוש שהצטבר מיום הנישואין ועד יום הפרידה או הגירושין כגון : דירות, חסכונות, קופות גמל, קרנות, זכויות סוציאליות, ביטוחי חיים וכדומה.

הסכם ממון אופייני במיוחד כאשר אחד מבני הזוג מביא לקשר הנישואין רכוש רב מהצד השני, אך אין זה אומר שבני זוג שכמות הרכוש שמביאים לקשר שקולה, לא עתידים בעת פירוד לנהל מאבק משפטי על הרכוש שיוותר לכל צד. מאבק זה יכול להימנע ולהתפוגג בעריכת הסכם ממון מקיף וכולל.

הסכם הממון יכול להיעשות לפני מועד הנישואין וגם יכול להיערך לאחר מועדם, לדוגמא כאשר אחד מבני הזוג מקבל מתנה או סכום כסף מהוריו לרכישת דירה, וההורים מבקשים להבטיח את המתנה לבנם או ביתם לעתיד לבוא בכל מקרה של פרידה של בני הזוג.

לעיתים בקשר הנישואין מתעוררת מחלוקת כלשהי בין בני הזוג, ובני הזוג בהסכמה משותפת פונים לעריכת הסכם ממון. הסכם ממון מקיף המבטיח פני עתיד ואת בטחון הרכוש והילדים במקרה של פרידה לעיתים יוצר את הוודאות של כל אחד מבני הזוג, ובכך דווקא מתחזק קשר הנישואין בין בני הזוג.

למשרדינו ניסיון רב שנים בייעוץ ועריכת הסכמי ממון. הטיפול במשרדינו בנושא מתבצע ע"י עורכת דין גלית גולדברג – מומחית בתחום – בעלת ידע פרקטי וניסיון רב של שנים, בתחום הסכמי ממון.

>> לקבלת טיפול משפטי: התקשרו עכשיו 09-7406848 או לחצו: טיפול משפטי

מאמרים טיפים ומידע משפטיקישורים מומלצים | צור קשר | מפת האתר
עיצוב האתר | Designful studio בנית אתרים - OzDesign